תשובה: [זנגביל] עדכון תקופתי מהזנגביל- כולל האירועים הקרובים

האירוע "ירוקיימא" ביום שני הבא הוא, כמובן, בתאריך 29.4.2013. סליחה על הטעות. נשמח לראותכם!

------הודעה מקורית------
מאת: Ginger Jerusalem
שולח: ijvs google group
אל: ijvs google group
השב ל: veginger@gmail.com
נושא: [זנגביל] עדכון תקופתי מהזנגביל- כולל האירועים הקרובים
נשלח: ‏21 אפר', 2013‏ 19:54

שלום ושבוע טוב!
בעדכון הפעם:
* יום כדור הארץ (סרט+אוכל)- חמישי הקרוב
* אירוע פתיחת הספרייה של הזנגביל - שבוע הבא
* השוק החופשי המתחדש- בשבוע הבא
* הזדמנויות להתנדב בקרוב: דוכן בפסטיבל קיימות בשני הקרוב בעמק רפאים, עבודה בגינה בשישי הבא, ובשבוע אחרי- אסיפת עמותה שנתית!
* קצת תמונות וחוויות מאירועים שהיו לאחרונה: אירוע על האש טבעוני ביום העצמאות, הפגנה נגד השמדת אפרוחים, סדר פסח, התראיינות והכנות, ערב ממולאים והרצאה של ריצ'רד שוורץ.

אירועים קרובים:

ביום חמישי הקרוב, 25.4, ב19:00 נציין בזנגביל את יום כדור הארץ. נקרין את הסרט "מקלייבל" (בתמונה משמאל; לצפייה בטריילר), ותהיה לנו גם קדרת סויה וירקות טעימה. 25 שח תרומה מומלצת לאוכל.בחמישי הבא, 2.5 ייערך אירוע חגיגי לפתיחת ספריית זנגביל, שלאחרונה הסתים תהליך הקטלוג שלו.:יותר מ-500 ספרים וחוברות ועוד עשרות כתבי עת על צמחונות וטבעונות, זכויות בעלי-חיים, סביבה ועוד. האוסף כולל ספרי יסוד בנושא, חלקם קשים להשגה בארץ.
האירוע יתחיל ב-19:00, עם התכנסות ואוכל (25 ש"ח תרומה מומלצת), וב- 20:00 ארבעה דוברים יספרו על ספרים שנגעו בחייהם: ענבל המאירי, דדי שי, רימונה גרסון וד"ר אריאל צבל.  .
לכל אורך הערב ניתן יהיה להירשם לספריה: דמי הרשמה לספריה 50-200 ש"ח (חינם לחברי עמותה). יש להפקיד פיקדון של 200 ש"ח.
(זה המקום להודת לעמותת אנונימוס, לסלון מזל (או בגלגולו המאוחר יותר, השפכטל) ,תנועת הצמחונים והטבעונים, והוצאת "ספרי מיכה" על תרומתם למאגר הספרים שלנו. כמו כן תודה רבה  לרימונה גרסון, שהקדישה שעות התנדבות רבות בקטלוג הספרים, ועדו אלדר וענבל כהן שעזרו מן הצד הטכני).

למחרת, ביום שישי ה3.5, ייערך השוק החופשי שלנו, שלאחרונה התאחד עם ה"שוק החופשישי" (שבימים עברו התקיים בחצר סרגיי, ובהמשך עבר, עד לאחרונה, למוזיאון הטבע). השוק התחדש גם במתנדבים וגם בקהל. כמו כן, במקביל לשוק ייערך יום עבודה נוסף בגינת הזנגביל. בין 11:00 ל14:00.
 
***
הזדמנויות קרובות לפעול ולהתנדב אתנו:

ביום שני הבא, ה19.3.14 ייערך בעמק רפאים "ירוקיימא", פסטיבל הקיימות הגדול והראשון בירושלים. הפסטיבל יכלול מתחמי מוסיקה, תיאטרון, ומתחמים סביבתיים שונים- ויכלול גם דוכן ססגוני של הזנגביל ואנונימוס, שיכלול אוכל טבעוני, בובות עם מסרים של זכויות בעלי-חיים איתם הקהל יוכל להצטלם, ומתנדבים שיעזרו להסביר לציבור הירושלמי למה צמחונות וטבעו

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים