[זנגביל] אירועים והרבה פעילות!

שלום,

 

אנחנו מקווים לראותכם הערב (חמישי) בזנגביל, על קדרה של תבשיל סויה עשיר, אורז מתקתק וסלט, ועם הסרט "מקלייבל" על משפט הדיבה המפורסם שבו נחלה מקדולנדס תבוסה ציבורית קשה לשני פעילי סביבה קשי יום מלונדון. נתחיל להגיש את האוכל בשבע, ונקרין את הסרט בערך בשמונה.

 

מחר, שישי (26.4.2013), אנחנו מוזמנים למיצג לכבוד השבוע הבינלאומי להזדהות עם חיות במשקים:

 

לכבוד השבוע הבינלאומי להזדהות עם בעלי החיים במעבדות, האגודה הישראלית נגד ניסויים בבעלי חיים תקיים מיצג מחאה בירושלים, ביום שישי הקרוב, ה- 26.4.13 בשעה 12:30 ברחבת המשביר.

כולכם/ן מוזמנים לבוא, להזדהות, לשמוע על החטא המוסרי והמדעי שבניסויים ואף להשתתף במיצג.


אנו זקוקים למתנדבים למיצג. אנשים הנכונים לפנות שעה וחצי מזמנם (כולל הכנות ואיפור קל), על מנת להביא לקדמת הבמה, בצורה מכובדת, את סבלם של בעלי החיים.

המעוניינים מתבקשים לשלוח מייל ל yael@isav.org.il

 

דף האירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/252232584920945/

 

ביום שני, ה-29.4.2013 ייערך בעמק רפאים "ירוקיימא", פסטיבל הקיימות הגדול והראשון בירושלים. הפסטיבל יכלול מתחמי מוסיקה, תיאטרון, ומתחמים סביבתיים שונים- ויכלול גם דוכן ססגוני של הזנגביל ואנונימוס, שיכלול אוכל טבעוני, בובות עם מסרים של זכויות בעלי-חיים איתם הקהל יוכל להצטלם, ומתנדבים שיעזרו להסביר לציבור הירושלמי למה צמחונות וטבעונות זה כדאי!

רוצים להצטרף למתנדבים? צרו קשר עם עומר: omerginzburg@gmail.com  

 

 

ביום חמישי הבא, 2.5.2013 ייערך אירוע חגיגי לפתיחת ספריית זנגביל, שלאחרונה הסתים תהליך הקטלוג שלו.:יותר מ-500 ספרים וחוברות ועוד עשרות כתבי עת על צמחונות וטבעונות, זכויות בעלי-חיים, סביבה ועוד. האוסף כולל ספרי יסוד בנושא, חלקם קשים להשגה בארץ.
האירוע יתחיל ב-19:00, עם התכנסות ואוכל (25 ש"ח תרומה מומלצת), וב- 20:00 ארבעה דוברים יספרו על ספרים שנגעו בחייהם: ענבל המאירי, דדי שי, רימונה גרסון וד"ר אריאל צבל.  .
לכל אורך הערב ניתן יהיה להירשם לספריה: דמי הרשמה לספריה 50-200 ש"ח (חינם לחברי עמותה). יש להפקיד פיקדון של 200 ש"ח.
(זה המקום להודת לעמותת אנונימוס, לסלון מזל (או בגלגולו המאוחר יותר, השפכטל) ,תנועת הצמחונים והטבעונים, והוצאת "ספרי מיכה" על תרומתם למאגר הספרים שלנו. כמו כן תודה רבה  לרימונה גרסון, שהקדישה שעות התנדבות רבות בקטלוג הספרים, ועדו אלדר וענבל כהן שעזרו מן הצד הטכני).

 

למחרת, ביום שישי ה3.5, ייערך השוק החופשי שלנו, שלאחרונה התאחד עם ה"שוק החופשישי" (שבימים עברו התקיים בחצר סרגיי, ובהמשך עבר, עד לאחרונה, למוזיאון הטבע). השוק התחדש גם במתנדבים וגם בקהל. כמו כן, במקביל לשוק ייערך יום עבודה נוסף בגינת הזנגביל. בין 11:00 ל14:00.
 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים