[זנגביל] אירוע יום העצמאות

שלום,

 

קודם כל, בקשה: אם מישהו/י לקח/ה בשוק החופשי האחרון מעיל בצבע חום בהיר, מבד עבה, שנסגר ברוכסן, שהיה מונח בסמוך לדלת הכניסה – המעיל לא היה חלק מהשוק, ובעליו ישמח מאוד לקבל אותו חזרה. יש לו ערך רגשי גדול. אם המעיל אצלך – אפשר ליצור איתנו קשר באימייל חוזר.

 

כמו שכבר כתבנו כאן, אנחנו משנים את מתכונת האירועים בזנגביל. יהיו פחות אירועים במקום עצמו, ונשתדל להגביר את הפעילות החוצה. השבוע לא יהיה אירוע בזנגביל (על האירוע שכן מתוכנן החודש בזנגביל תקבלו הודעה בנפרד), אבל אנו נשתתף באירוע יום העצמאות של התנועה הירושלמית בבית הכרם.

 

עם השנים הפך הטקס המרכזי של יום העצמאות להיות עשייה המונית של בשר בעלי-חיים על האש. בתנועה הירושלמית מנסים לעשות משהו שונה – עדיין מנגל, אבל אחרת, והזמינו אותנו לארגן על-האש מהצומח במסגרת אירוע יום העצמאות החברתי-סביבתי שלהם. לאורך כל האירוע נלמד להכין שיפודים וקבב טבעוניים – וכמובן, לא נחסוך באכילה! חברת טבע דלי תרמה לנו המבורגרים מהצומח, מסדרת על-האש החדשה שלהם, וגם הם ייצלו על המנגל. הזדמנות מצוינת לנסות!

 

אז כולכם מוזמנים להצטרף, לאכול, ואולי גם לעזור לנו להסביר למה השיפודים שלנו טובים יותר – מכל בחינה אפשרית – מהבשר החרוך של חיות שחוטות.

 

אז איפה ומתי?

יום שלישי, 16.4.2012, מהשעה 11:00 עד השעה 14:00 בגן שחר בבית-הכרם (מול בית-ספר דרור).

 

פרטים על פעילויות נוספות במסגרת האירוע – בהזמנה המצורפת.

 

רוצה לעזור בהכנות ובהפעלת האירוע? מאוד נשמח לכל עזרה! צור/י אתנו קשר באימייל חוזר.

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים