[זנגביל] "Who Stole My Religion" עכשיו אונליין: הספר

                                                                        שלום,

 

ספרו החדש ביותר של פרופ' ריצ'רד שוורץ פתוח כעת לקריאה חופשית, ללא תשלום, באינטרנט!

 

הספר "Who Stole My Religion? Revitalizing Judaism and Applying Jewish Values to Help Heal Our Imperiled Planet" בוחן שורה של סוגיות חברתיות אקטואליות, ומחיל עליהן ערכים יהודיים ברוח הגישה של תיקון עולם.

 

פרופ' ריצ'רד שוורץ הוא הנשיא בדימוס של "Jewish Veg" – איגוד הצמחונים היהודים של צפון אמריקה. הוא ידוע כמחבר הספר הקלאסי "צמחונות ויהדות" ועוד למעלה מ-250 מאמרים בנושא שניתן למצוא באתר JewishVeg.org/schwartz.

 

גם בספרו הנוכחי, פרופ' שוורץ מקדיש חלקים ניכרים מהספר לאחריות שלנו כלפי בעלי-חיים אחרים וכלפי הסביבה, ולשאלה אם ערכי היהדות דורשים מאתנו לאמץ תזונה מהצומח.

 

ניתן לקרוא כעת את הספר כולו בקישור:


http://jewcology.org/2017/02/the-complete-text-of-my-latest-book-who-stole-my-religion-revitalising-judaism-and-applying-jewish-values-to-help-heal-our-imperilled-planetplease-share/

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים