[זנגביל] שוק חופשי וקונצרט מוסיקה הודית (פרסומת)

יום חמישי 6.4.2017 בשעה 20:00

קונצרט של מוזיקה הודית קלאסית והפעם: בנסורי וטאבלה

 

התכנסות בשעה 20:00

תחילת המופע ב-20:30

עלות המופע 30 ש"ח

 

הקונצרט הוא קונצרט נוסף בפרויקט "ראגת ערב", שבמסגרתו מתקיימים פעם בחודש, בכל יום חמישי הראשון של החודש, קונצרטים של מוזיקה הודית קלאסית, עם האומנים המובילים בתחום מהארץ וגם אורחים מחו"ל.

 

ינגנו:

 

עפרה אבני –בנסורי:

אמנית חליל הבנסורי (חליל הבמבוק ההודי) ומומחית במוזיקה הודית קלאסית. תלמידתו הותיקה של פנדיט הארי פראסאד צ'אורסיה, גדול נגני הבנסורי מהודו. בהנחייתו הישירה השלימה בהצטיינות תואר ראשון ושני בביצוע מאוניברסיטת רוטרדם שבהולנד. פרט להופעות של מוזיקה הודית קלאסית, לקחה חלק והקליטה בהרכבים ופרויקטים מוזיקליים שונים בארץ ובחו"ל,  ביניהם עם הזמרת ליאורה יצחק.

 

רם הדר -טאבלה

מנגן טבלה משנת 96'. למד שנים רבות אצל פנדיט שנקר גוש מכלכתא, וכיום ממשיך ללמוד אצל סובהג'יט ברהמצ'רי - מתלמידיו של פנדיט אנינדו צ'טרג'י. לאורך השנים ניגן ומנגן עם מוזיקאים רבים וטובים, מהארץ ומחו"ל, בסגנונות שונים, מהודי קלאסי, ועד פיוז'ן.  "חביבים עלי במיוחד האלתור והשיח החדש הנוצר בכל פעם על הבמה. הנגינה היא עבורי קודם כל מקום של שמחה ויצירתיות, ותקשורת חיובית עם השותפים לניגון ועם הקהל."

 

המוסיקה ההודית הקלאסית מטרתה העיקרית ליצור שלווה, שקט וחיבור עמוק , לכן האזנה עליה והעמקה בה יכולות ליצור מרחב של שלווה ,רגיעה ואפילו ריפוי למאזינים לה.

 

 

 

יום שישי 7.4.2017 בין השעות 10:00 ל-13:00

שוק חופשי

 

כמו בכל יום שישי הראשון בחודש: שוק חופשי בזנגביל!

הביאו בגדים (במצב טוב) וחפצים (במצב תקין) שאינכם זקוקים להם עוד, ואיספו את מה ששימושי לכם... וגם תהנו מחברה טובה...

בבקשה לא להביא חפצים הכוללים מוצרים מהחי (עור, צמר וכו').
אנחנו לא אחראים לתקינות ולתקניות של חפצים שאנשים משאירים בשוק.

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים