[זנגביל] סדר פסח טבעוני בזנגביל

שלום,

 

השנה נקיים שוב סדר טבעוני בזנגביל! כמו בשנה שעברה, הסדר יהיה על טהרת הטבעונות, ויכלול גם תכנים רלוונטיים לשחרור בעלי-חיים, הגנת הסביבה וצדק חברתי וסביבתי.

 

הסדר יתקיים בערב פסח, יום שישי 6/4 (ביחד עם כל עם ישראל). הסדר עצמו יחל בשעה 19:00 - נבקש להקדים ולהגיע לפני שעה זו.

 

עלות ההשתתפות בסדר: 55 ש"ח למקדימים להרשם עד סוף מרץ, 80 ש"ח לנרשמים באפריל.

 

ההרשמה היא מראש באמצעות טופס מקוון, כאן: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGp2ZUhJQlZyRDROWW1VUEwxVFgybFE6MA

 

מקום: זנגביל, רח' בלפור 8, ירושלים, מול בית ראש הממשלה. לבאים ברכב, מומלץ להגיע מכיוון ז'בוטינסקי ולחנות ברחוב בלפור או ברטנורא. לבאים בתחבורה ציבורית, מומלץ לרדת בכיכר פריז (צרפת.(

 

הגעה ושהיית לילה: ניתן להגיע החל מהבוקר - לסייע לנו בהכנות, להתחמק מהפקקים ולהנות ביחד עוד כמה שעות. זכרו שהתחבורה הציבורית מסתיימת מוקדם.

 

אלה שתלויים בתחבורה ציבורית או סתם רוצים להשאר איתנו, מוזמנים להשאר ולישון בזנגביל. השינה בשקי שינה, מיטות מתקפלות, מזרנים, או כל מה שתביאו מהבית.

 

למחרת, לקראת הצהריים, נצא לטיול קצר ופיקניק בעמק המצלבה.

 

דת וכשרות: האוכל יהיה מרכיבים כשרים לפסח (ללא חמץ), אבל המטבח לא יעבור הכשרה מלאה. חלק מהבישול יעשה בחג ובשבת.

 

 

לשאלות ניתן לפנות באימייל seder@potrim.com  או בטלפון 054-4943292.

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים