[זנגביל] אירועי השבוע בזנגביל

שלום,

 

ביום שני יתקיים בירושלים הכנס הבין-דתי בנושא אקלים ואנרגיה. ההשתתפות ללא תשלום. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הכנס.

 

בזנגביל השבוע שלושה אירועים שכדאי להגיע אליהם:

 

יום שני 19.3.2012

20:00 הקרנת הסרט "חובה מקודשת"

הסרט "חובה מקודשת" (2007, 60 דקות) סוקר את הציוויים והערכים שבדת היהודית התומכים במעבר לתזונה מהצומח. הסרט מבוסס על ראיונות עם רבנים ועם פעילי סביבה מישראל ומחוצה לה. בין המרואיינים: הרב שאר ישוב כהן, הרב דוד רוזן, פרופסור אלון טל ועוד.

במאי: ליונל פרידברג. מפיקים: ליונל פרידברג ופרופ' ריצ'ארד שוורץ.

לאחר ההקרנה יתקיים דיון בהנחיית פרופ' ריצ'ארד שוורץ, נשיא איגוד הצמחונים היהודים של צפון אמריקה ומחבר הספר "יהדות וצמחונות", שהשתתף בהפקת הסרט.

הסרט באנגלית עם כתוביות בעברית.

הדיון באנגלית.

הכניסה חופשית.

 

 

יום שלישי 20.3.2012

20:00 חולים על חלב – מרצה דבי כץ

הרצאה על צריכת מוצרי החלב בתרבות המערבית, השפעתה על בריאות האדם וההשלכות על בעלי החיים והסביבה. בשיחה נבין מהם נזקי החלב ונכיר אלטרנטיבות ביתיות ומזינות.

דבי כץ היא נטורופטית המתמחה בייעוץ תזונתי בגישה הטבעונית. מנחה סדנאות להכנת אוכל חי מהצומח. חוקרת את הקשר המופלא בין תזונה ובריאות האדם והסביבה. מאמינה שהשינוי הוא אפשרי ומתחיל אצלנו, בידיים. 

תרומה מומלצת 30 ש"ח.

 

יום חמישי 22.3.2012

19:00 ערב אוכל יהודי

במרכז הערב מנה עשירה של צ'ולנט מהצומח. ולצידה עוד מאכלים קלאסיים מהמטבח היהודי-האשכנזי... את האוכל יביא לנו ניר, שמתארח לראשונה במטבח של המהטמה.

תרומה מומלצת - 25

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים