[זנגביל] ערב טבעונאי ביום חמישי הקרוב

יום חמישי 3.3.2016 בשעה 18:00: ארוחה טבעונאית דלת שומן בגישת 80/10/10 

שימו לב – יש להירשם מראש בקישור זה!

הטפחית מייפל וחבריה יכינו ארוחת ערב נאה, פשוטה אך מלכותית המבוססת כולה על רכיבים צמחיים, טריים ומהממים בגישת ** 80/10/10. מי שמעוניינת להעמיק את ההתנסות והחוויות עם מזון שאוהב אותנו חזרה ומי שמעולם לא שמעה מוזמנת לקפוץ למים הרעננים של החיים ולהגיע, לחוות, לטעום ולקבל תמיכה.

במהלך הערב נשוחח קצת על אכילה והמניעים השונים לה ונעמיק את ההתבוננות בדברים שמייצרים את החוויות סביב אוכל. הערב יתחיל בשיחה ומספר פעילויות שיעזרו לנו להרגיש שייכים, טקס קצר של הודייה וברכה ולאחר מכן יוגש המזון.

עלות כיסוי בלבד היא 45 שקלים, ותוזמנו לתרום בנוסף כראות עיניכן, תודה!

שימו לב! לא תוכלו להצטרף אלינו ללא הרשמה! להרשמה לחצו

*טבעונאות היא העדפה לתזונה טבעונית (תזונה צמחית) נאה וטריה. תזונה שמבוססת בעיקרה על פירות בשלים, עלים ירוקים, ירקות, נבטים, זרעים ואגוזים. "יהיו מזונותיך תרופותיך", אמר הרמב"ם. יכולת הריפוי וההתחדשות כבר נמצאת בתוכנו, היישום פשוט - מזונות צמחיים בצורתם הטבעית, ובעיקר פירות ועלים ירוקים, הינם מזונות אידיאליים לאדם.

מלבד אכילתם כפי שהם (הכי טרי - הכי טוב!), אפשר גם לשחק איתם באמצעות בלנדרים, מעבדי מזון, סכינים, קולפנים, פומפיות ואף מייבשי מזון ולהכין מהם ממתקים, גלידות, עוגות, פסטות, ממרחים, רטבים, קרקרים ועוד...

**תזונת 80/10/10 היא תזונה המבוססת על מזון צמחי חי ודל שומן. זו תזונה עשירה בפירות וירקות טריים בצירוף כמות מוגבלת של אגוזים, זרעים ואבוקדו הנאכלים תמיד במצבם הטבעי. היא זכתה להיקרא תזונת 80/10/10 בשל יחס אבות המזון המומלץ :שומנים (10%) / חלבונים (10%) / פחמימות (80%) - (יחס קלורי, לא משקלי).

 לכל שאלה צרו קשר עם מייפל 02-6796033,

 maplegood@gmail.com

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים