[זנגביל] יום שני בסינמטק ירושלים: הקרנת הסרט החיים על פי אוהד

שלום,

 

ביום שני הקרוב, 20.4.2015, בשעה 19:00, יוקרן בסינמטק ירושלים הסרט הדוקומנטרי "החיים על-פי אוהד".

 

אוהד הוא לוחם אקטיביסט למען חיות. הוא מגויס למען בעלי־החיים בכל הווייתו, וכמובן שאינו מכניס לפיו אף מוצר מן החי. לאחר נתק של שנים מבני משפחתו, על רקע הבחירה בדרך הטוטאלית שלו, הוא מנסה לאחות את הסדקים ולחזור לחיק המשפחה. אלא שהוא עדיין אינו יכול להסכים עם כך שהוריו ואחיו אוכלים בשר, מוצרי חלב וביצים, שמיוצרים לשיטתו באמצעות סבל, עינויים והשמדה המונית. זה דבר שמנוגד לכל תפיסת עולמו. תוך כדי המאמץ שלו לחזור לתא המשפחתי, אוהד וחבריו ממשיכים בפעולות מחתרתיות, נועזות ומסוכנות - על גבול החוקיות - להצלת בעלי־חיים המשמשים בתעשיית המזון מן החי, במקביל לפעולות ראווה מצמררות בלב הקונצנזוס הישראלי, לשם העלאת המודעות הציבורית. האם אוהד יצליח לאחות את הסדקים ולהתחבר מחדש למשפחתו? ובכלל, איזה מחיר מוכן אדם לשלם בעבור משהו שהוא מאמין בו בכל ליבו?

במאי: דניאל ארליך

 

לפני הסרט ידבר יוסי וולפסון על "החיים בעיניים פקוחות - על חוסר הברירה, הסכנות והאפשרויות בחיים במודעות לעוול - ועל כלים איך לעשות זאת."

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים