[זנגביל] RE: תיקון: ארוחת חג ההודיה ויום שישי ללא פרוות

תיקון לגבי יום חמישי הקרוב:

 

ביום חמישי הקרוב לא תתקיים ההרצאה על התוכים, אלא דיון ופעילות קבוצתית על אקטיביזם למען בעלי חיים בירושלים, במסגרת "מועדון פעילים למען בעלי חיים".

 

"מועדון פעילים למען בעלי-חיים" הוא חוג שבועי שבו יתקיימו הרצאות ופעילות אקטיביסטית למען בעלי חיים. מדובר במועדון רב-גילאי, ובבניית התוכנית הושם דגש מיוחד להתאמה לפנסיונרים. המועדון שואף להתבסס על קבוצה קבועה וסגורה של חברים, אולם ניתן עדיין להצטרף ואף להגיע (בתיאום מראש) למפגשים בודדים. נותרו עוד 19 מפגשים (בימי חמישי בין 17-20 במרכז זנגביל) ובסיום תצא הקבוצה לסיור בחוות השחרור בכרם מהר"ל.

 

*** להצטרפות וקבלת סילבוס עדכני נא לפנות לטליה

בטלפון 0556617086

או במייל animotek78@gmail.com

 

 

From: Ginger Veg Community Center [mailto:veginger@gmail.com]
Sent: Monday, November 24, 2014 12:46 AM
To: 'ijvs@googlegroups.com'
Subject: ארוחת חג ההודיה, תוכים ויום שישי ללא פרוות

 

שלום,

 

ביום חמישי הקרוב, 27.11.2014, בשעה 20:30, נקיים בזנגביל ארוחה חגיגית לרגל חג ההודיה – עם דלעת ממולאת לפי מסורת החג, ומאכלים נוספים.

 

מוזמנים להקדים ולהגיע להרצאה על חייהם החברתיים של תוכים במסגרת מועדון הפעילים למען בעלי-חיים וטבע, שיתכנס כרגיל בשעה חמש. מצורפת שוב רשימת המפגשים של המועדון.

 

יום שישי, 28.11.2014 הוא היום הבינלאומי נגד פרוות (Fur Free Friday) וכולנו מוזמנים להפגנה המרכזית בת"א!

 

ההפגנה תתקיים ביום שישי, 28.11.2014 החל מהשעה 12:00 בצהרים מול שגרירות דנמרק ברחוב ברקוביץ 4 בתל-אביב. דנמרק היא מהמדינות הבולטות בסחר בפרוות, ושגרירות דנמרק התערבה באופן גס כדי לבלום את הליכי החקיקה של החוק נגד סחר בפרוות בישראל.


ביום שישי 28.11, עשרות אלפי אנשים במדינות רבות בעולם ימחו נגד תעשיית הפרווה, בה מופשטים כל שנה מפרוותם למעלה מ-100 מיליון בעלי חיים חסרי ישע באכזריות שלא תאמן, לעתים בעודם בחיים, וזאת עבור אופנה וגנדרנות של אנשים.


המחאה שלנו הכרחית מתמיד. מטרתנו להאיר את האמת - שלבעלי חיים יש זכות חיים, ושפשיטת פרוותם של שועלים, דביבונים, צינצ'ילות ומיליונים נוספים (ביניהם 2 מיליון כלבים וחתולים בסין כל שנה) לצורכי מותרות האופנה היא לא אנושית ולא מוסרית!


הנוכחות של כל אחד ואחד מאיתנו חשובה, כי האדישות הורגת. בואו להיות חלק מהחזית העולמית הענקית הזו שזועקת את סבל בעלי החיים הפרוותיים. בייחוד עכשיו לקראת חקיקת חוק נגד סחר בפרוות עמדתנו חשובה מתמיד!

מפה להגיע לעצרת:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zJzMherc53J4.kYGpJS84FiC8

הקואליציה הבינלאומית נגד פרוות
www.AntiFurCoalition.com

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים