[זנגביל] סדנה, תערוכה ופוסטרים על כפרות וגם ארוחה הודית

שלום,

 

קצת ברגע האחרון, אבל אנחנו שמחים להזמין אתכם לסדנה שתתקיים בזנגביל ביום שלישי הקרוב בנושא הכפרות:

יום שלישי 10.9.2013 בשעה 20:00

זו כפרתי? סדנה בנושא מנהג הכפרות

מנחה: לילי הנדלר

כמה שעות לפני שהשווקים ייגדשו באנשים העושים כפרות בתרנגולים, נתכנס לקרוא טקסטים על המנהג, על הרבנים וההוגים היהודים שהתנגדו לו, ובהקשר זה גם על יחסנו לבעלי-חיים אחרים.

הכניסה חופשית.

יוגש כיבוד קל.

בסימן הכפרות מתקיימת בימים אלו בזנגביל תערוכת צילומים של הצלם עודד משולם, שתיעד את מינהג הכפרות בשוק מחנה יהודה בירושלים בצילומים רגישים ומיוחדים.

בזנגביל מחכים לכם גם פוסטרים המפרטים דברי רבנים שהתנגדו למינהג הכפרות לאורך הדורות. קחו כמה שתוכלו לתלות (במקומות חוקיים בלבד, ובמיוחד בבתי כנסת, ישיבות ושכונות דתיות).

ולבסוף תזכורת:

יום חמישי 12.9.2013

19:00 ארוחה הודית - בנפיט לתנועת 269

אוכל הודי טבעוני מעולה, סרטונים מעוררי השראה ומפגש בלתי-אמצעי עם פעילים בתנועה שפרצה דרכים חדשות במאבק לשחרור בעלי-החיים!

 
269 היא תנועה בינלאומית לשחרור בעלי חיים, שמטרתה שחרור מוחלט לכל קורבנות התוקפנות האנושית. מטרתה יצירת גשרים ושיתופי פעולה בינלאומיים, על מנת לחזק את מעמדם של בעלי החיים. נקודת המוצא שלה היא דרישה לשחרור מוחלט, לא תהיה כל פשרה בנושא, עד שכולם יהיו חופשיים. 

 

נחישות וסולידריות הן מפתח לניצחון שלנו במאבק לשחרור בעלי-חיים, אבל בדרך נחוץ גם כסף... בערב הזה תוכלו לסייע לתנועה בתרומה כספית (כל ההכנסות של הערב יוקדשו לתנועת 269) וגם להנות מארוחה עשירה של אוכל הודי טבעוני!

 

ניתן יהיה לקנות במקום גם חולצות, סיכות ותליונים.

 
השתתפות: 30-70 ש"ח לפי הרצון והיכולת

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים