[זנגביל] ארוחת ראש השנה ואירועי ספטמבר בזנגביל

אירועי ספטמבר בזנגביל – מרכז קהילתי לצמחונות

טלפון: 02-5665737 או 052-2598773; אימייל: veginger@gmail.com

כל האירועים הם ברח' בלפור 8 ירושלים אם לא נאמר אחרת

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

שלום,

שנה חדשה בפתח, ואנו מקווים שהיא תעמוד בסימן של תנופה נוספת במעבר של החברה הישראלית לתזונה מהצומח – למען בעלי-החיים, למען כדור הארץ, עבור הבריאות האישית של כל אחת ואחד מאיתנו, וכצעד חשוב לחברה בריאה וצודקת.

את השנה החדשה נציין בארוחה חגיגית בזנגביל. הארוחה מתאימה לשומרי מצוות (וגם למי שלא). שימו לב: הרשמה מוקדמת חובה, ומספר המקומות מוגבל!

יוזמה ראשונה לקידום התזונה מהצומח בשנה החדשה תהיה הקמה של דגם סוכה צמחונית במסגרת תחרות שמארגנים בית-אביחי ומוזיאון ישראל תחת הכותרת "סוכות מדברות" – הזדמנות נהדרת ויצירתית להעביר את המסר! אם ברצונכם להשתתף ביצירת הסוכה, צרו קשר עם לילי - lilih77@walla.com או 054-4248804.

הזדמנות חשובה לסייע למאבק למען בעלי-חיים – ובאותה הזדמנות להנות מאוכל הודי עשיר ומחברה מצוינת – תהיה בארוחת ההתרמה שתתקיים בזנגביל ב-12.9.13, ושהכנסותיה קודש לתנועת 269.

בחול-המועד סוכות נארח בזנגביל את פרופ' ריצ'רד שוורץ – מההוגים החשובים ביותר בימינו בנוגע לזיקה שבין יהדות לצמחונות.

בחודש ספטמבר, בשל החגים, לא יתקיים שוק חופשי – נתראה בשוק הקרוב, שיתקיים ביום שישי הראשון של חודש אוקטובר!

להתראות ושנה טובה,

צוות זנגביל

לוח האירועים

לאור החגים לא יתקיים שוק חופשי בספטמבר.

יום רביעי 4.9.13

20:30 סעודת ראש השנה

ארוחת ראש השנה חגיגית וטבעונית!

הארוחה תתנהל בהתאם למסורת החג, ומתאימה לשומרי מצוות.

שימו לב: ההשתתפות רק בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל ומומלץ להקדים להרשם.

התשלום הוא בין 60 ל-100 ש"ח למשתתף/ת, בהתאם לרצון וליכולת של כל אחת ואחד. תשלום גבוה יותר יאפשר לנו לא רק לכסות את הוצאות הארוחה אלא לקיים פעילויות נוספות לאורך השנה הבאה עלינו לטובה!

להרשמה:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHQxMm9tLU45eU5OMEQxY2ZObWZua0E6MA#gid=0

יום חמישי 12.9.2013

19:00 ארוחה הודית - התרמה לתנועת 269

 

אוכל הודי טבעוני מעולה, סרטונים מעוררי השראה ומפגש בלתי-אמצעי עם פעילים בתנועה שפרצה דרכים חדשות במאבק לשחרור בעלי-החיים!

 
269 היא תנועה בינלאומית לשחרור בעלי חיים, שמטרתה שחרור מוחלט לכל קורבנות התוקפנות האנושית. מטרתה יצירת גשרים ושיתופי פעולה בינלאומיים, על מנת לחזק את מעמדם של בעלי החיים. נקודת המוצא שלה היא דרישה לשחרור מוחלט, לא תהיה כל פשרה בנושא, עד שכולם יהיו חופשיים. 

 

נחישות וסולידריות הן מפתח לניצחון שלנו במאבק לשחרור בעלי-חיים, אבל בדרך נחוץ גם כסף... בערב הזה תוכלו לסייע לתנועה בתרומה כספית (כל ההכנסות של הערב יוקדשו לתנועת 269) וגם להנות מארוחה עשירה של אוכל הודי טבעוני!

 

ניתן יהיה לקנות במקום גם חולצות, סיכות ותליונים.

 
השתתפות: 30-70 ש"ח לפי הרצון והיכולת

יום שני 23.9.2013

19:30 צמחונות ככלי לתחייה יהודית ולמניעת אסון סביבתי – עם פרופ' ריצ'רד שוורץ

פרופסור ריצ'רד שוורץ הוא מההוגים החשובים הפעילים כיום בתחום של יהדות וצמחונות. בין היתר הוא הנשיא בדימוס "היהודים הצמחונים של צפון אמריקה" ומחברם של הספרים "יהדות וצמחונות", "יהדות ושרידה גלובלית" ו"מי גנב את הדת שלי" (כולם באנגלית) כמו גם מאות מאמרים על יהדות וצמחונות.

כיבוד קל.

כניסה חופשית.

באנגלית.

 יום שישי 4.10.13

11:00-14:00 שוקחופשי ויום עבודה בגינה

שוק קח-תן, וינטאג' ויד שניה. להעביר הלאה את כל מה שלא צריכים, ולמצוא ולקחת דברים של אחרים. כולם מוזמנים לפשפש בג'אנק, לקחת ולשים חופשי. בבקשה לא להביא חפצים שיש בהם חומרים מהחי, כגון עור.

במקביל ייערך יום עבודה בגינת הזנגביל.

 

 

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים