[זנגביל] היום - שני - היום האחרון להרשמה לערב הטבעונאי

שלום,

 

רצינו להזכיר שהיום (שני) הוא היום האחרון להרשמה לערב הטבעונאי שיתקיים ביום חמישי. לאור מספר הנרשמים עד כה, כדאי להקדים ולהירשם – ייתכן שנגיע לתפוסה מלאה בקרוב!

 

יום חמישי 10.1.2013

19:00 הערב הטבעונאי חוזר ובגדול!

הטפחים תום ומייפל ושירי, שהפתיעו אתכם בשנה שעברה, באים להפתיע אתכם גם השנה ומזמינות אתכן לארוחת גורמה טבעונאית*. בתפריט: ארוחה מרובת מנות (המתוקים קודם כדי להיטיב עם מערכת העיכול), ולמען עיכול מקסימלי לאחר הארוחה מתוכננת פעילות מקרבת כקינוח.

*טבעונאות היא העדפה לתזונה טבעונית (תזונה צמחית) נאה וטריה. תזונה  טבעונאית מבוססת בעיקרה על פירות בשלים, עלים ירוקים, ירקות, נבטים, זרעים ואגוזים. מזונות צמחיים בצורתם הטבעית, ובעיקר פירות ועלים ירוקים, הינם מזונות אידיאליים לאדם. מלבד אכילתם כפי שהם (הכי טרי - הכי טוב!), אפשר גם לשחק איתם באמצעות בלנדרים, מעבדי מזון, סכינים, קלפנים, פומפיות ואף מייבשי מזון, ולהכין מהם ממתקים, גלידות, עוגות, פסטות, ממרחים, רטבים, קרקרים ועוד...

הערב הוא בהרשמה מראש! מהרו להרשם עד יום ב ה-7.1.12.

להרשמה  שלחו מייל ל-maplegood@gmail.com.

לפרטים נוספים 0737404699

תרומה מומלצת – 35 ש"ח.

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים