[זנגביל] הרצאה ארוחה ומשמרת מחאה

נשמח לראותכם באירועי השבוע בזנגביל וגם -

מחר בירושלים: במשמרת מחאה נגד התעללות תנובה בעגלים! פרטים בסוף ההודעה.

 

יום שלישי 18.12.2012

 

20:00 טבעונות כדרך חיים – עם אבי מור

 

ההרצאה תסביר מהי טבעונות לעומת טבעונאות; איך לבחור מזון טבעי מבלי להיות ד"ר לתזונה; איך הגוף מרפא את עצמו, איך מנגנון ניקוי הרעלים עובד בגוף. אבי מור יסקור שיטות טבעונות בעולם וההבדלים בניהם שיטת גרסון , ד"ר שלטון , אן ויגמור , והנהגת הבריאות על פי הרמב"ם.

 

אבי מור, בן 55, איש הי טק  במקצועו, הוא טבעוני מגיל 20; בוגר מכללת רידמן תל אביב בתחום התזונה הטבעית; מרצה בכיר ומטפל בתחום התזונה הטבעי; מסטר רייקי בשיטת אוסואי; מטפל בתזונה בשיטת הבריאות הטבעית הכולל את שיטת גרסון , ד"ר שלטון , אן ויגמור , והנהגת הבריאות על פי הרמב"ם. בעל 5 שנות ניסיון בטיפול אלטרנטיבי לרפוי ומניעת מחלות. מדריך טיולי אופניים אתגריים כ 12 שנה, ומנהל אתר האופניים דבוקה טבע של רוכבים 6 שנים. 

 

הכניסה חופשית.

 

יום חמישי 20.12.2012

 

19:00 ערב מקסיקני

 

לוח השנה של המאיה מסתיים ב-21.12.2012, אז מה יותר מתאים מאשר לחגוג את מה שכנראה לא יהיה סוף העולם עם ארוחה מקסיקנית מהצומח?

 

תרומה מומלצת – 25 ש"ח.

 

מחר בירושלים: משמרת מחאה נגד התעללות תנובה בעגלים!

כולנו בוודאי היינו עדים בשבוע האחרון לתשומת הלב הציבורית שניתנה להתעללות בעגלים ובטלאים בבתי המטבחיים של תנובה, בעקבות תחקיר כלבוטק. 

למי שפספס/ה (זהירות! תמונות קשות): http://www.youtube.com/watch?v=Yp4KQOkUaGM 

 

 

זו ההזדמנות שלנו לנצל את העובדה שלרגע אחד קירות בתי המטבחיים נהיו שקופים (או קצת פחות אטומים), ולעזור לציבור לקבל את התמונה המלאה: אין בתי מטבחיים טובים, אין מכלאות טובות- הבעיה היא בתעשיית הבשר בכללותה, והפתרון הוא- כמובן!- להפסיק לאכול בשר.

 

אז מחר, שני ה17.12, ברחבת המשביר, בשעה 16:00, נערוך משמרת מחאה נגד התעללות תנובה בעגלים.

משמרות דומות נערכו ביום שישי האחרון בתל אביב ובחיפה. לאירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/432958330103852/?fref=ts

 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים