[זנגביל] אירועי נובמבר בזנגביל

אירועי נובמבר בזנגביל – מרכז קהילתי לצמחונות

טלפון: 02-5665737 או 052-2598773; אימייל: veginger@gmail.com

כל האירועים הם ברח' בלפור 8 ירושלים אם לא נאמר אחרת

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

 

שלום!

הפעילות של זנגביל מבוססת על העבודה המשותפת של פעילות ופעילים מתנדבים. ב-12.11.2012 נערוך בזנגביל מפגש פעילים. נכיר אחד את השני, נאכל כיבוד טבעוני, נשמע על פעילויות שהתקיימו בעבר, נחלוק תפקידים וניצור יחד תוכנית לפעילות בעתיד. בין אם פעלת במסגרת זנגביל בעבר ובין אם לאו – נשמח לראותך כדי לעבוד יחד על המשך הדרך!

ארוחות יום חמישי החודש יהיו מלוות בתכנים ובאמנות: יהיה לנו ערב טחינה בו נצפה בהרצאה המפורסמת של גארי יורופסקי; ערב בארגונו של הסופר אשר קרביץ, שיחלוש גם על המטבח וגם על תכנית של חידות ושעשועים; ואת ערב הפיצות והסנדביצ'ים תלווה הופעה של להקת "ואסט אלטאריק". והערב הצהוב... הוא פשוט יהיה צהוב!

ביום שלישי האחרון של החודש נקיים, כרגיל, ארוחה קהילתית, וביום שישי הראשון של החודש שוק-חופשי.

פרויקט הייעוץ התזונתי שלנו נמשך גם הוא. אורית אופיר עוזבת אותנו לטובת קליניקה פרטית, ואנו מאחלים לה הצלחה ומברכים את התזונאית שמחליפה אותה, כרם אביטל. אתם מוזמנים לקבוע מפגש!

להתראות!

צוות זנגביל

יום חמישי 8.11.2012

19:00 ההרצאה הטובה ביותר שתראו אי-פעם... עם טחינה!

ההרצאה של גארי יורופסקי שינתה את פני החברה בישראל. עם יותר מחצי מיליון צפיות רק ביוטיוב, זוהי ההרצאה הנצפית ביותר בישראל. והצופים בה אינם יוצאים אדישים. היא משנה תפיסות עולם, מערערת את הנוחות שבאכילת מוצרים מהחי, והפכה רבים-רבים לטבעונים.

לאחר הביקור המוצלח של יורופסקי בארץ, קבוצת "עתיד טבעוני" יוזמת סדרה של הקרנות פומביות של ההרצאה.

ההקרנה תתחיל בשעה 20:00, ואתם מוזמנים להקדים כדי להתכבד בטחינה – אולי האוכל האולטימטיבי של טבעונים בארץ. אבל כמה מאתנו יודעים באמת לעשות בטחינה את כל מה שאפשר? בערב הזה נטעם טחינה במבחר צורות – ממגוון של מתבלים מקוריים ועד לעוגיות טחינה.

תרומה מומלצת – 25 ש"ח.

יום שישי 9.11.2012

אירועי "איינשטיין בעזה"

זנגביל משתתף בפרויקט "איינשטיין בעזה" של האוניברסיטה העברית. ביום שישי ה- 9/11 אגודת הסטודנטים בשיתוף רשות צעירים של עיריית ירושלים והאוניברסיטה העברית מביאים לכם את מיטב מרצי האוניברסיטה לדירות ובתי עסק ברחוב עזה להרצאות מרתקות! בזנגביל תתקיים הרצאה אחת:

11:30 הפוליטיקה של גועל הנפש: סלידה, מוסר והתנהגות פוליטית - ד"ר פזית בן נון בלום, המחלקה למדע המדינה.

יום שני 12.11.2012

19:30 כנס פעילים

לא משנה אם אתם פעילים חדשים לגמרי או אם הרמתם כבר עשרות אירועים בעבר; לא משנה אם אתם פוקדים את המקום מדי שבוע או שזה עתה שמעתם על מרכז זנגביל לראשונה. אם אתם מעוניינים בפעילות אקטיביסטית למען זכויות בעלי-חיים באיזור ירושלים - אנא הצטרפו אלינו!

ניפגש כדי להכיר אחד את השני, לשמוע על פעילויות שהתקיימו בעבר וליצור ביחד תוכנית לפעילות בעתיד.

ויהיה כיבוד טבעוני...

יום חמישי 15.11.2012

19:00 ערב צהוב

צהוב כמו כורכום; צהוב כמו בננה; צהוב כמו תירס; צהוב כמו אפונה צהובה; צהוב כמו ליסה סימפסון? בכל מקרה, האוכל בערב הזה יהיה כולו צהוב.

תרומה מומלצת – 25 ש"ח.

יום חמישי 22.11.2012

19:00 ערב שכולו מרק קובה, חידות ושעשועים עם הסופר אשר קרביץ

תרומה מומלצת – 25 ש"ח.

יום שלישי 27.11.2012

20:30 פותחים שולחן – ארוחה קהילתית.

בואו והביאו מאכל צמחי טעים - משהו פשוט או מסובך, מוכר או חדשני, גדול או קטן - או סתם בואו לבד או עם חברות לערב של אכילה, דיבור וקהילה. בבקשה בלי: בשר, ביצים, חלב ושאר מוצרים מהחי.

יום חמישי 29.11.2012

19:00 ערב סנדביצ'ים ופיצות והופעה של להקת ואסט אלטריק

בואו ליהנות מחברה טובה, פיצות טבעוניות, סנדביצ'ים מהצומח וסלטים – ומהמוסיקה המצוינת של להקת ואסט אלטריק.

להקת "ואסט אלטריק" (אמצע הדרך) מנגנת מוסיקה מקומית שעושה חם בלב: מוסיקה ערבית מסורתית לצד שירים ישראלים וגם שירים מקוריים. ההופעה נותנת אווירת ריקודים וחפלה, ולצד זאת, עומק ונתינת כוונה אמיתית וכנה.

עוד- מוחמד ד'אחייקה

חליל וניי - שרון שעבי

דרבוקה ושירה- סאמר טיים אבו פסייסה

אקורדיון ושירה- דניאלה פוטרמן

כניסה חופשית.

יום שישי 7.12.2012

11:00-14:00 שוקחופשי  

שוק קח תן, וינטאג' ויד שניה. להעביר הלאה את כל מה שלא צריכים, ולמצוא ולקחת דברים של אחרים. כולם מוזמנים לפשפש בג'אנק, לקחת ולשים חופשי. בבקשה לא להביא חפצים שיש בהם חומרים מהחי, כגון עור.

המהטמה - הבר הטבעוני, יפעל במקביל ואפשר לאכול בו פיצות, סנדביצ'ים, וסלטים, בלא יותר מ-16₪ למנה בתרומה מומלצת להמשך קיום הפרויקט.

ייעוץ תזונתי לתזונה צמחונית וטבעונית בריאה

עם כרם אביטל ב'זנגביל'

הייעוץ מתאים ל:

·       צמחונים/טבעונים לעתיד

·       צמחונים/טבעונים בהווה

·       צמחונים/טבעונים לשעבר הרוצים לחזור לתזונה זו תחת הנחיה מקצועית

·       אנשים שצורכים מעט בשר ("חצימחונים"), או רוצים להפחית את צריכתו

אודותיי:

כרם אביטל , דיאטנית קלינית (B. Sc) בוגרת האוניברסיטה העברית,  עובדת כתזונאית הקלינית של עמותת אנונומוס וסטודנטית לתואר שני בבריאות הציבור. מרצה במגוון מסגרות ביניהן סדנת היכרות עם טבעונות של אנונימוס, כתבתי מאמרי תזונה רבים  וכותבת כיום את המדריך לצמחוני והטבעוני המתחיל בפורטל NRG. מתמחה בתכנון תזונה צמחונית על כל גווניה- מהימנעות חלקית מבשר ועד לטבעונות.

מחיר לסדרה של 3 פגישות: פגישה ראשונה של שעה לצורך היכרות והכוונה, ושני פגישות ליווי של 20-30 דקות: 220 ש"ח; 40 ש"ח לבני-נוער.

הייעוץ בשיתוף פעולה עם עמותת אנונימוס לבעלי-חיים, שהיא המסבסדת את הייעוץ לנוער, ומעניקה הנחה לפעיליה.

לתיאום פגישה כיתבו לכרם ל-kerem@veg.co.il 

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים