[זנגביל] אירועי השבוע בזנגביל - שימו לב לשינויים ולעדכונים!!

שלום,

 

שני עדכונים חשובים לגבי אירועי השבוע בזנגביל: הארוחה הקהילתית שתוכננה ליום שלישי מבוטלת. ביום חמישי נקיים בראנץ' גאווה (פרטים בהמשך) בשעות הצהרים, אבל נהיה סגורים בשעות הערב.

 

מקווים לראותך הערב במפגש עם אשר קרביץ!

 

ואלה האירועים המעודכנים:

 

יום שני 30.7.2012

20:00 על חיות, על בני-אדם ועל חיות אדם: שיחת רעים עם אשר קרביץ וחברים

אשר קרביץ, סופר ירושלמי ואיש זכויות בעלי-חיים, הוא המחבר של הספר "הכלב היהודי", המתאר את תקופת השואה מנקודת מבטו של כלב.

הכניסה חופשית.

 

יום שלישי 31.7.2012

20:30 פותחים שולחן – ארוחה קהילתית. האירוע מבוטל!!

 

יום חמישי 2.8.2012

14:00 בראנץ' גאווה + מסיבת פרידה במהטמה!

רגע לפני מצעד הגאווה (17:00, גן העצמאות) וקצת לפני שנאמה, אחת הפעילות הקבועות שלנו, עוזבת הרחק לשנת השירות, המהטמה והזנגביל מזמינים אתכם לבראנץ' קיצי מלא במאכלים עסיסיים במיוחד, ולאו דווקא בגלל המיץ...

ארוחה סקסית שתעשה לכם חשק!

תרומה מומלצת: 25 ש"ח.

בערב הזנגביל יהיה סגור.

יום שישי 3.8.2012

11:00-14:00 שוקחופשי  

שוק קח תן, וינטאג' ויד שניה. להעביר הלאה את כל מה שלא צריכים, ולמצוא ולקחת דברים של אחרים. כולם מוזמנים לפשפש בג'אנק, לקחת ולשים חופשי. בבקשה לא להביא חפצים שיש בהם חומרים מהחי, כגון עור.

המהטמה - הבר הטבעוני, יפעל במקביל ואפשר לאכול בו פיצות, סנדביצ'ים, וסלטים, בלא יותר מ-16₪ למנה בתרומה מומלצת להמשך קיום הפרויקט.

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

לתרומות: http://www.israeltoremet.org/amuta/580155034

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים