[ginger] אירועים קרובים ומתכונים מערב הסלטים הים-תיכוני

שלום,

 

בקובץ המצורף תמצאו מתכונים מערב הסלטים הים תיכוני שהתקיים בשבוע שעבר. ואלה האירועים הקרובים:

 

יום רביעי 14.9.2011

הצטרפו לבישול עם מיכאל – פרטים באירוע ביום חמישי 15.8.2011

יום חמישי 18.8.2011

19:00 "מיכאל מבשל" – ארוחה חגיגית מהצומח

 

מיכאל מבשל בבתים ובא לזנגביל להכין לכם ארוחה מלאה ומפנקתמנה ראשונה, שניים שלושה סלטים וממרחים, מנה עיקרית, מאפה וקינוחים - מגוון, צבעוני, טעים ואיכותי!

 

 והנה מה שכותב מיכאל על המפגש:

 

אני רוצה לבשל* לאנשים, בין אם אצלהם בבית ובין אם להביא במשלוח מרוכז**. המפגש בזנגביל  אמור לתת טעימה והדגמה של סוגי אוכל אפשריים, כיווני טעם וכו'. לצערי, לא אוכל לבשל ביום חמישי, כך שאכין את האוכל יום קודם לכן. מי שמעוניין\ת להצטרף להכנות, מוזמן\ת לשלוח לי מייל או פשוט לבוא. נוכל להחליט על התפריט יחד, אולי ללמוד משהו או שניים על בישול, ובכלל להכיר

 

* יתכן אולי גם מזון טבעונאי

** גם אירועים קטנים (עד 20-30 אנשים)

 

 וקצת על מיכאל

 

מיכאל הוא בן 26, מבשל חובב מגיל 15, אוהב לאפותלהתנסות ובעיקר להכין אוכל טעים. מתעניין באוכל מקומי, עונתי ובריאותי.

 

מיכאל התוודע לרעיונות רווחת בע"ח בגיל 16 מפלייר של אנונימוס, מאז המעיט בצריכת בשר ודגים. בשנה האחרונה, מאז שיש לו מטבח משלו, הוא מבשל טבעוני 97% מהזמן. מכין הרבה מנות כמו חלביות\בשריות, מבלי להתפשר על הטעם.

 

ליצירת קשר עם מיכאל : 0504-585288 | mikikook@gmail.com

 

תרומה מומלצת - 25 ₪

 

יום שני 19.9.2011

18:30 סדנת תזונה ובישול איורוודי (הודי בריא)

 

לחיות את טבענו האמיתי: איורוודה היא רפואה הודית עתיקת יומין. בתרגום מילולי איור =חיים , וודה = ידע - ידע החיים. זוהי מערכת טבעית הוליסטית דרך חיים שמחברת אותנו לעצמנו, ויוצרת הקשבה לגוף ולמיינד.

 

בסדנא יינתנו כלים מסודות האיורוודה על מנת לזהות את טבענו המולד; יינתן הסבר מהי איורוודה; טיפוסי גוף והקשרם ליסודות - חלל, אוויר, אש , מים ואדמה; התזונה האיורוודית- 6 טעמים והשפעתם על הרגשות שלנו; תבלינים והשפעתם על מערכת העיכול שלנו; עקרונות אכילה באיורוודה; מהי ארוחה איורוודית קלאסית; הסבר קצר על הבישול האיורוודי  וחוויה מעשית  משותפת של המשתתפים לבישול איורוודי במשותף.

 

 בסוף הסדנה: ארוחה ממעשה ידינו.

 

מנחה: אורית לביא. אורית עוסקת באיורוודה והילינג מזה 11 שנה, מאבחנת, מייעצת ומטפלת, מנחה סדנאות תזונה ובישול איורוודי, מטפלת בהילינג –עבודה על דפוסי התנהגות, עובד ברמות עמוקות מהפיזי לרוח, עוסקת בטיהור המרחב האנרגטי בסביבת מגורים ובעבודה בעזרת אנרגיות אור גבוהות.

 

אורית שולחת במייל מתכונים מהסדנא, טיפים ומקומות איפה ניתן לרכוש את המוצרים.

 

יש אפשרות שניסע יחד למכולת הודית ונסייר שם... אורית נותנת הסברים על המוצרים ומה ניתן להכין מהם...

 

משך הסדנא כ-3 שעות.

 

תשלום בדאנא (נדיבות הלב ראות עיניכם ויכולתכם). מחיר מומלץ – 150 ₪ כשבדרך כלל אני גובה 200 ₪ לאדם. דאנא זוהי נתינה מנדיבות הלב, עפ"י ראות עיניך ויכולתך המקובלת במזרח.

 

ליצירת קשר עם אורית: 050-5405839 או  orit.lavie@gmail.com. האתר של אורית: www.oritlavie.com .

 

זנגביל - מרכז קהילתי לצמחונות

בלפור 8, ירושלים. טלפון 02-5665737.

www.ginger.org.il

 

העמדות והתכנים בהרצאות ובאירועים אחרים המתקיימים בזנגביל הם באחריות המרצים והמנחים בלבד. הם אינם משקפים בהכרח את עמדותיה של העמותה או נתונים שנבדקו על-ידיה. זנגביל מפרסם יוזמות שעשויות לעניין את הקהילה של המרכז או לקדם תזונה מהצומח, וכן משתתף במיזמים כאלו. אין לפרש פרסום או השתתפות כאמור כאימוץ תכנים ועמדות המובעים במיזמים כאלו, או פרקטיקות הננקטות במסגרתם.

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים