קורס לבניית אתרים

מיומנות בניית אתר והכרות בסיסית בעולם התקשורת האינטרנטי הולכת ונעשת לאחד הדברים המרכזיים והמשפיעים ביותר היום על דעת הקהל, השיח, והמודעות החברתית. כל אקטיביסט יודע שהשלב הראשון במאבק חברתי הוא אתר או בלוג ציבורי המאפשר גישה נוחה למידע שאנו רוצים לידע בו את הציבור, וזה יכול להוות גורם מרכזי להצלחה או כישלון של קמפיין או מאבק.

למען קידום הרחבת הידע של פעילים חברתיים בנושא בניית האתרים, מתוכנן להיפתח בסוף נובמבר קורס לבניית אתרים בזנגביל – מרכז קהילתי לצמחונות בירושלים.

תנחה אותו יסףה מקייטון, פליטת מגזר ההי-טק בתחום בנית אתרים ובעלת נסיון של מעל 10 שנים בתחום. הקורס מסובסד, וזוהי הזדמנות חד פעמית ללמוד מיומנות נחשקת זו במחיר סמלי- בין 100-400 תרומה מומלצת.

הקורס יתמקד בלימוד שפתhtml 5 החדשה. שפה לבניית עמודי אינטרנט שהיא מודרנית, סטנדרטית, עשירה במדיה ונגישה, וכן נלמד מעט משפת CSS לעיצוב אתרים.

יהיה דגש על בניית אתרים נגישה: על-מנת שהאתר שנבנה יהיה נגיש לכולןם: גולשות בעלי מוגבלויות, דפדפנים סלולריים, מחשבי כף-יד, מנועי חיפוש ועוד, יש לבנות את האתר על-פי כללים אותם נתרגל היטב.

הקורס יכלול 10 מפגשים באורך שעתיים. דרוש ידע מוקדם בהפעלת מחשב, עבודה עם קבצים ותיקיות, התקנת תוכנה על המחשב, וגלישה באינטרנט.

בין שיעור לשיעור יהיו מטלות בית שנדרשות כחלק מהקורס.

נדרשת רצינות, מחויבות והתמדה.

הקורס יתקיים במידה ויהיו מספיק משתתפים. המועדים המדויקים של המפגשים יתואמו עם הנרשמים מראש, כך שכדאי לפנות אלינו כבר עכשיו!

מעוניינים מוזמנים לפנות לזנגביל - vginger@gmail.com 02-5665737,

-----------

אירועי נושא של המהטמה: מחר!
ובשבוע הבא

:
-

עוד הצצה לאירועי החודש הבא - הרצאה לחינוך גורים:


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ארכיון הבלוג

אירועים קרובים